KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ACP DANIŞMANLIK´ya (Bu metinde "ACP DANIŞMANLIK" olarak kullanılacaktır) aittir.

ACP DANIŞMANLIK internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ACP DANIŞMANLIK ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ACP DANIŞMANLIK internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini acptrade.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. acptrade.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ACP DANIŞMANLIK internet sitesini ziyaret eden ve ACP DANIŞMANLIK sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2020 - ACP DANIŞMANLIK. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi